kdekupit
facebook

Krásne opálená pokožka

Slnečné lúče - najmä UVA a infračervené-A žiarenie - môžu viesť k predčasnému starnutiu pokožky a tvorbe vrások. Je to tak preto, lebo toto žiarenie má schopnosť preniknúť do hlbokých vrstiev kože a zničiť elastické vlákna, a tiež uvoľniť škodlivé voľné radikály. Výsledkom je zostarnutá pokožka a suchá pleť s hlbokými vráskami.

Naše odporúčanie

V snahe zabrániť predčasnému starnutiu pokožky a tvorbe vrások v dôsledku nadmerného slnečného žiarenia, by ste mali venovať osobitnú pozornosť ochrane pred slnečným žiarením použitím vhodného ochranného faktora. Najmä v letných mesiacoch je nutné sa dostatočne chrániť pred škodivými UV lúčmi. Tieto podmienky skvelo spĺňajú opaľovacie prípravky LADIVAL ® s obsahom špeciálneho IR ochranného komplexu. Táto zložka je priamo aktívna v kožných bunkách, kde bráni degradácii cenného kolagénu, nevyhnutného pre pružnosť pokožky. Pleť je tak optimálne chránená pred predčasným starnutím a tvorbou vrások. 

Infračervené žiarenie

Je vedecky dokázané, že  poškodenie kože infračerveným žiarením typu A môže viesť k predčasnému starnutiu a tvorbe vrások. Nezávislé štúdie na Heinrich-Heine-Universitett Düsseldorf, rovnako ako desiatky výskumných skupín na medzinárodnej úrovni potvrdzujú, že ochrana proti infračervenú-A slnečnému žiareniu je nevyhnutnosťou.

LADIVAL ® značka opaľovacích prípravkov z Nemecka bola vyvinutá na ochranu pred nebezpečným slnečným žiarením na základe týchto vedeckých poznatkov.